Koruma Hamaylisi

Koruma Hamaylisi ile ilgilisorularınız için İletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz

Boy hamaylı;  çoğu yerde boylama, boy muskası, koruma muskası, koruma hamaylı olarak anılır.

Boy Hamaylı ;

Havas İlmi içerisinde önemli bir yer tutan çok talep gören , uzun ve zorlu çalışmalar neticesinde elde edilen bir vefk,ayet ,esma ,sembol ve dua örüntüsüdür.

Boy hamaylı;

içerisinde çoğu konuyu barındıran bir çalışmadır.Yani istediğiniz her konu için Allahın izniyle çare olabilen ve bünyesinde çok  yüksek enerjileri barındıran ciddi bir çalışmadır.

Boy hamaylı ,boylama ,boy muskası,koruma muskası,koruma hamylı , içereceği konulara göre çok sayıda vefk, ayet ve esma,dua ve semboller içerir.Muska şeklinde görünen gücü ve etkisi  zaman içerisinde ciddi ölçüde  farkedilen  eşsiz bir çalışmadır.

Zorluk derecesi yüksek olan bir çalışma olduğundan doğru elden çıkması göreceğiniz faydayı arttıracaktır. Yalan yanlış yada baştan salma hazırlanan boy hamaylının kişiye hiçbir faydası olmaz vefkler çalışmaz ve çekmek istediğiniz pozitif enerjinin önünü keser.

Boylama;

yapımı esnasında  aşırı dikkat ve titizlik gerektirir.Hazırlayan kişininde güçlü enerjili  ve yüksek kabiliyet sahibi olması lazım gelir çünkü çalışma sırasında hocanın enerjiside vefklerin içine akacaktır.Bu nedenle herkes boy hamaylı yapamaz .

Sizlere şiddetle tavsiyem ;bu çalışmayı yaptırmak istediğiniz danışmanınızın  sizde oluşturduğu güven duygusuna,samimiyetine ,ihlasına ,bilgi ve donanımına önem vermelisiniz olacaktır.

Boylama Ne İçin Yapılır.

Boy hamaylı; istediğiniz her konu için hazırlanabilir.Örneğin beden sağlığı,kişisel gelişim ve ruh sağlığı,aile hayatı,iş hayatı,aşk yaşamı,cin musallatı,büyü ve sihirden korunma ,düşmandan korunma,kötü dillerden korunma,kısmet açma vs…gibi pek çok konu için hazırlanabilir.

Boy Hamaylı Şekli Nasıldır.

Halk arasında çoğu zaman ismi gibi  boydan boya sanılan bu çalışma aslında  içeriğinde çok fazla ayet,esma,vefk ve sembol  barındırdığından ,yazılan ve çizilenler çok sayıda yer tuttuğundan  uzar ve boylamanın iki ucu birleştirildikten sonra kişinin bu boylamanın içinden 41 defa  geçebilecek çapa sahip olması gerekir.Bunun kişinin boyu ölçüsünde olması gerekir gibi bir şartı yoktur.

Boylama Nasıl Yapılır – Hazırlanır.

İlk olarak boy hamaylı tercih eden kişinin sorunlarının kaynağının ve ne olduğunun belirlenebilmesi için uygun bakım usülü ile bakımı yapılır.Buna göre danışmanınızla karşılıklı yapılması gerekenler ve istekleriniz üzerine derinlemesine yapılan  görüşmenin bitiminde hocanız bir dolu ebcedsel hesaplamadan Yapar.

ve bilgileri tamamladıktan sonra kullanılacak malzemeleride (Misk,Safran,Anber ve gül suyu karışımı boya, yakılacak tütsü )tedarik ederek uygun zaman ve saatte başlatır. Boylamanın Hadimleri atanır yada Ruhani Varlıklar  görevlendirilir, belirlenen gün yada gecelerde tesbit edilen adette okumaları yapılır.

Burada boylama,boy hamaylı  yapım aşamasıyla ilgili anlatılanlar işlemin kabaca tarifidir bunların dışında çok sayıda detayı içeren , çok özel  ve faydaları saymakla bitirilemeyecek kadar fazla olan,uzun zaman içinde, oldukça zorlu bir çalışmanın ürünüdür.

Muska hamaylı, boylama ,Boy hamaylı ,koruma hamaylı,koruma muskası  hakkında geniş bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz

İlgili Yazılar